Rabalux

Kereső

Надайте світлу рух!

У звичайному світі існували прості круглі стельові світильники, люстри та точкові світильники. Ідею змішування цих типів у будь-якій формі за їхніми характеристиками ми могли б уявити лише у науково-фантастичному фільмі. Яке щастя, що ми вже живемо в яскравій, барвистій, сучасній дійсності, де лише наша уява встановлює межі для дизайну та реалізації.

Надайте світлу рух!

У минулому єдиним рішенням для керування світлом були споти. Сьогоденні технології та індивідуальний дизайн дозволяють нам спрямовувати світло від підвісного або стельового світильника до деталей, які підходять нам. Це дає можливість адаптувати освітлення від наших ламп до нашої діяльності, нашого настрою чи навіть часу доби.

 The Henli product range from Rábalux. Лінійка продукції Henli від Rábalux.

Асортимент продукції Henli не тільки чудово виглядає, але завдяки керованому освітленню він ідеально підходить саме для вас.

Чи використовуєте ви свій обідній стіл для чогось іншого, окрім їжі? Чи допомагаєте ви іноді своїй дитині виконувати домашнє завдання, або займаєтесь мистецтвом та рукоділлям? Можливо, ви там надолужуєте запізнілі звіти, чи граєте з друзями в настільні ігри? Ці різні дії вимагають різної інтенсивності та напрямків світла. Щоб уникнути необхідності міняти освітлювальний прилад для кожного виду діяльності, хорошим рішенням буде підвіска зі спрямованим світлом. Контролюйте, центруйте, підтягуйте ближче...

Odiss product range from Rábalux Лінійка продукції Odiss від Rábalux

Асортимент продукції Odiss із перевернутими трапецієподібними плафонами ламп регулюється за кутом, тож ви можете направляти світло, як вам подобається.

Але не думайте лише про функціональність! Як показують наведені вище приклади, ці світильники можуть стати модним і крутим доповненням до вашої вітальні, їдальні чи спальної кімнати. Завдяки своєму дизайну вони здатні виділятися у просторі, навіть якщо вони не ввімкнені.

The Montema silicone tube new lamp  from Rábalux. Нова силіконова трубка світильнику Montema від Rábalux.

Ви можете розташувати силіконову люмінесцентну трубку світильнику Montema навколо металевої рами як завгодно.

Немає потреби пояснювати, що у сучасному світі мінімізація втрат енергії стає все більш важливою. Наші нові продукти 2024 року з регульованим світлом мають вбудовані світлодіодні рішення. Ми давно знаємо, що світлодіодні лампи здебільшого відповідають екологічним очікуванням у приміщенні. А регульоване світло має додатковий «ефект»: воно допомагає уникнути необхідності іншого альтернативного освітлення, оскільки ми завжди можемо спрямувати його туди, куди потрібно. Це також допомагає зменшити споживання енергії

 Новини від Rábalux.

Перегляньте наші новини.

Отже, якщо ви втомилися від традиційного, нудного освітлення, настав час зробити крок вперед і поринути у світ регульованих світильників! Вони легкі, зручні та стильні. Вони вдихають життя у будь-які приміщення.

Перегляньте їх у нашому новому каталозі!

Шукайте їх у нашому новому каталозі!

 

Шукайте їх у нашому новому каталозі! 


Завантажити PDF Роздрукувати цю статтю E-mail