Mobil nyelvváltó

Shop menü

Світлове шоу в саду

Завантажити PDF Роздрукувати цю статтю E-mail

З настанням весни та теплішої погоди зростає бажання, щоб наш сад або тераса стали найкращим місцем для відпочинку. Ми майже відчуваємо запах барбекю в повітрі, чуємо шкварчання їжі на грилі. Але інколи атмосфері потрібно додати трохи додаткових приправ, того особливого шарму, який міг би справді створити настрій у просторі...

Сьогоднішнє меню: атмосфера садової вечірки з підсвічуванням для настрою

Наш домашній сад або тераса часто є місцем для активного відпочинку або спокою, де ми збираємося з родиною та друзями. Ми можемо покращити атмосферу нічних гриль-вечірок і дружніх чатів за допомогою освітлення на відкритому повітрі. Існують різні форми цих типів світильників, що дозволяє легко знайти той, що відповідає нашому стилю життя та відчуття простору.

Flamenco 8946 -наша декоративна лампа, що заряджається через USB, є зіркою садових вечірок.

Готування в казані, смаження на грилі під особливим настроєм із нашими продуктами Flamenco

Давайте розглянемо основні типи зовнішнього декоративного освітлення!

Світильники з вбудованими світлодіодами

поєднання енергоефективності та тривалого терміну служби з підсвічуванням для настрою, грою світла та розписом настінного світильника.

Temse 77065-66 від Rábalux, що забезпечують справді чудове декоративне освітлення при настанні темряви.

Ідеальною реалізацією світлової проекції є лінійка виробів Temse із вбудованими світлодіодами.

Декоративне освітлення

Сам світильник доповнюється ексклюзивною лампочкою всередині. Звичайно, ці декоративні джерела світла з ниткою розжарювання також доступні у LED версіях.

Loanda 77080 і 77081 - некороновані королеви декоративних зовнішніх світильників.

Простий дизайн, який підходить до будь-якого стилю, а сяючою родзинкою виробу є лампа розжарювання всередині.

Сонячні ліхтарі

поєднання дизайну та захисту навколишнього середовища – це вже не просто новинка, а очікування. Існує безліч доступних рішень, які чудово виглядають навіть при денному світлі та яскраво сяють у темряві.

Sluis 77046 від Rábalux, модна зірка солар ліхтарів.

Sluis є не тільки справжньою іконою стилю, але й використовує лише сонячну енергію, щоб сяяти.


Ми можемо поєднати будь-яке з трьох вищезазначених рішень із версіями датчиків руху, щоб світло вмикалося лише тоді, коли ми фізично присутні.

Leszno 77091, Zernest 77085 і Odiel 77058 містять одні з наших найновіших датчиків і детекторів руху

Rábalux пропонує кілька конструктивних рішень датчиків руху, щоб лампу можна було повністю адаптувати до вимог її користувача.

Незалежно від того, чи це романтичні вечірки з нашими партнерами, дружні зустрічі чи сімейні пікніки, територія навколо нашого дому завжди буде ареною спогадів, якими ми любимо ділитися з нашими коханими та друзями.

Освітіть свій двір, сад або терасу, незалежно від їхнього стилю чи розміру. Побалуйте себе чарівним та атмосферним середовищем на відкритому повітрі! Ознайомтеся з новою лінійкою вуличних світильників від Rábalux!